fbpx

Tu si zložte veci, zmestíte sa všetci

Vychutnajte si rodinnú atmosféru a súkromie v našej Ville Žakýl, ktorá vám ponúka príjemné ubytovanie v moderných, účelne zariadených izbách. Názvy izieb nesú mená mužských členov našej rodiny: MARTIN – náš starý otec, a jeho bratia JOZEF, JÁN, ŠTEFAN – v tom čase katolícky farár, MICHAL – jeho život vyhasol v koncentračnom tábore a MAREK – moja maličkosť. Každá z izieb je vybavená TV a vlastnou kúpeľnou s toaletou. V celom objekte je WIFI (zadarmo). Pre hostí, ktorí uprednostňujú vlastnú „kuchyňu“ je k dispozícii Apartmán MAREK, ktorý je vybavený kuchynskou linkou a jedálenským kútom. Všetky naše izby ako aj spoločné priestory sú nefajčiarske, bez možnosti ubytovať sa so psíkom.  Check-in je možný od 15,00 hod, check-out do 10,00 hod, samozrejme v oboch prípadoch je v rámci našich aktuálnych kapacít možná dohoda.   Počas pobytu majú hostia k dispozícii vlastný kľúč s 24 hodinovým prístupom do Villy.

 

 

 

Naplňte brušká, výlet bude fuška

Počas celého pobytu je vám na prízemí Villy k dispozícii jedáleň a spoločenská miestnosť s TV, či malá kuchynka. V prípade záujmu vám radi pripravíme raňajky formou švédskych stolov (kontinentálne – výber mäsových výrobkov a syrov, zelenina, sladké pečivo, vrátane domácich vajec pripravených podľa vašich požiadaviek). V prípade objednávky pre minimálne 6 hostí, radi pripravíme obed či večeru. Bar je pre vás otvorený do 22,00 hod. 

Vyjdite von z Villy, kde vlci (ne)vyli...

U nás pohodlne zaparkujete, parkovisko je monitorované kamerovým systémom. Villa Žakýl stojí na kraji lesa, nad obcou Podhorie, ktorú má ako na dlani.  Pri troche šťastia môžete pozorovať zvedavé srnky, ktoré chodia za Villu na pravidelné vychádzky.  Deti sa môžu vyšantiť na lúke, hojdačkách, či v detskej herni, kde sú k dispozícii hračky. Ak by bolo málo, tak len 100 metrov pod Villou (prístupné po schodoch) je pre deti k dispozícii veľké detské ihrisko. Dospelí môžu využiť krytý altánok s otvoreným ohniskom či možnosťou zapožičania grilu. 

 

 

Tomu sa hovorí pohoda, chýba len v šampanskom jahoda...

Hoďte sa do pohody a zrelaxujte v našom malom vodnom svete. K dispozícii máte vírivku a suchú saunu.  Wellness môžu ubytovaní hostia používať za poplatok podľa aktuálneho cenníka,  v prípade potreby je možné zapožičať uterák či sušič vlasov. Suchú saunu je potrebné objednať minimálne 2 hodiny vopred.