fbpx

Rybačka, hladkací kútik, motýlia lúka...všetko na jednom mieste vo Zveroparku

Villa Žakýl

27 mája 2019

Nekomentované

 Len pol hodinku jazdy autom z našej Villy Žakýl nájdete domov desiatok šťastných zvieratiek. Poľnohospodárske zvieratá, lesné, cudzokrajné i vodné živočíchy nájdete v Zveroparku v Revišti pri Žarnovici .

Vidieť zvieratká zblízka je pre deti fascinujúce, zvierací park však ponúka oveľa viac. Tento Zveropark je unikátny tým, že vrátil na Slovensko losa mokraďového, ktorý tu bol pred 300 rokmi vyhubený. A čo viac, narodilo sa v roku 2016 prvé losíča. To musíte vidieť.

Môžete navštíviť „Hladkací kútik“, v ktorom si zvieratká pýtajú mlsky či pohladenie. Kto má rád motýle, určite bude obdivovať „Motýliu lúku“. Môžete na nej pozorovať voľne žijúce motýle, dozvedieť sa o nich zaujímavosti a deti sa môžu vyšantiť na preliezkach v tvare motýľov. Pre malých „zbojníkov“ je možnosť zastrieľať si z praku.

zdroj:zveropark.sk

Po aktivitách dobre padne chvíľka oddychu. Môžete si urobiť piknik priamo pri jazere, grilovací balíček či piknikovú deku vám taktiež zapožičajú. A čo tak vyskúšať si rybačku? Vo Zveroparku nepotrebujete vybavovať rybársky preukaz ani kupovať udicu. Všetko vám požičajú a úlovok dokoncia pripravia.

Tento Zveropark je úžasným miestom, kde môžete stráviť celý deň so svojou rodinou. Viac informácii na www.zveropark.sk

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *